• Põhiväärtused

    Põhiväärtused

    Põhiväärtused

    Õppimine, turvalisus, areng, loodushoid.

    Missioon

    Anda konkurentsivõimelist haridust toetada mitmekülgset arengut.
    Suunata õigete väärtushinnangute kujunemist.

    Visioon

    Toetada mitmekülgset arengut.
    Väärtustada ennast ja inimesi enda ümber.

  • 1
  • Saavutused
  • Märkamismäng
  • Üritused
  • Ringid

saavutused

Vabariiklik loomekonkurss " Eesti Maanteemuuseum otsib ajalooma" 2017

Steffy Prants 8. klass III koht 7.-9. kl vanuserühmas

Õpetaja Karin Pikk

Maakondlik Isamaalise omaloomingu konkurss 2018

Õie-Elin Paimets (2. klass) - I koht 1. - 4. kl vanuserühmas

Liisu Lomp (3. klass) - II koht 1. - 4. kl vanuserühmas

Õpetaja Karin Pikk

Vabariiklik postmargi joonistamise konkurss "Minu kingitus Eestile" 2018

Agnes Rohtsalu ja Steffy Prants jõudsid 12-16 aastaste vanuserühmas žürii poolt valitud 8 parima joonistuse hulka.

Õpetaja Karin Pikk

Vabariiklik joonistusvõistlus "Minu kool" 2018

Steffy Prants (8. klass) - I koht 14-18 aastaste vanuserühmas

Õpetaja Karin Pikk

Inglise keele online viktoriin "New Zealand" 8. klassile

Võistkond  Smart, kuhu kuulusid Steffy Prants, Agnes Rohtsalu ja Triini Mägi - I koht

Võistkond  Da-Ma-Li  Dagni Loid, Maria Tammleht ja Liise-Lisette Laur - IV-VI koht

Õpetaja Ülle Jõesaar

Piirkondlik matemaatikaolümpiaad

Revor Kongi - V koht

Õpetaja Tiia Tenno

Vibusport

Klubide karikasarja I etapp - Mirtel Ostra  I koht

        Klubide karikasarja II etapp - Mirtel Ostra I koht

        Eesti meistritiitel siselaskmises - Mirtel Ostra I koht ja Revor Kongi III koht

        Eesti sisemeistrivõistlused Eesti Vabariik 100 - Mirtel Ostra II koht

        Klubide Karikasarja III etapp - Mirtel Ostra III koht

        Klubide Karikasarja IV etapp - Mirtel Ostra II koht

  
Kagu Vibuklubi

"Vigurivänt" 2018

tublid osalejad: Anette Saar, Kadri Vilt, Markus Vana, Kaimar Ilus

Õpetaja Raido Vilt

7.-9. klassi kunstiolümpiaad 2018

Steffy Prants 8. klass V koht

Õpetaja Karin Pikk

Geograafia piirkondlik olümpiaad

          Steffy Prants (8.kl) – 2. koht

          Maria Tammleht (8.kl) - 7.-8. koht

          Jaryna-Nelly Mänd (7.kl) – 7. koht

Õpetaja Aira Ojala

Heategijad ja märkajad

Alates jaanuarist muutub märkamismäng.

Iga päev püüa märgata kaasõpilases HEAD.

HEATEGU kirjuta lühidalt klassi seinal oleva suure lehe väikesse ruutu.
Samassse ruutu tuleb mahutada ka heategija ja enda nimi.

Näited:

 MÄRT AVAS UKSE KORISTAJALE:
SILLE
RUUDI PAKKUS KLASSIS ÕUU.
VALDO 
LII AITAS PINALIT OTSIDA.
MERIT 
 RAIT LOHUTAS KUKKUJAT.
PAUL
GERT TEATAS KIUSAMISEST ÕPETAJALE.
ANU 

 

Ahja Kooli üritused 2017/18

November 2017

  •  24.november  Kadritrall Ahja Kultuurimajas

Detsember

  • 4. detsember Jõulurahu algus. I Advendi üritus koolimajas. 
  •  21.detsember Jõulupidu Ahja Kultuurimajas kell 18:00

Jaanuar 2018

  • Eesti Vabariik 100 ettevalmistused

Veebruar

  • 14. veebruar Sõbrapäev
  • 23. veebruar Eesti Vabariik 100 aktus

Märts

  • 14. märts Emakeelepäev

Aprill

  • 2.  aprill Naljapäev

Mai

  • 10. mai Emadepäeva salongiõhtu
  • 15. mai Loovtööde kaitsmine
  • 28. mai Tutipäev
  • Juuni

  • 1. juuni Lastekaitsepäev
  • 16. juuni Lõpuaktus

 

huviringide tabel