Kunstiringi suurepärased saavutused alates aastast 2008

  • Eileen Rumm, Kristiin Aav – 6.klass, Janet Kiho, Elina kaldarova – 5.klass
    II koht Põlvamaa Päästeameti loominguvõistlusel 7. – 9. klasside käsitööde hulgas
    30. aprill 2008

  • Eileen Rumm – 6.klass
    illustreeritud luuletuste konkursil “Männilinn Elva”
    16. mai 2008

  • Janet Kiho – 5.klass
    illustreeritud luuletuste konkursil “Männilinn Elva”
    16.mai 2008

  • Heleri Kade, Rutt Sõmerik, Tiina Möller – 11.klass
    I, II ja III koht (nimede järjekorras) maakondlikul J.Vahtra joonistusvõistlusel
    30.mai 2008

  • Sigrid Suits – 4.klass, Janet Kiho – 5.klass, Elina Kaldarova – 5.klass,
    Kristel Torop – 7.klass
    Jõudsid 5 parima töö hulka vastavalt 4.- 6.klassi ja 7.- 9.klassi vanuserühmas vabariiklikul joonistusvõistlusel „Armastan Eestimaad“
    1.okt 2008

  • Kadi-Liis Mäe – 5.klass
    III koht õpilasleiutajate riiklikul konkursil 5.-9.klassi vanuserühmas töö eest „Isepuhastuv tahvlilapp“
    5.dets 2008

  • 5.klass
    Peapreemia – interaktiivne puutetahvel – parimale koolile õpilasleiutajate riiklikul konkursil
    5. dets 2008

  • Janet Kiho – 6.klass, Elina Kaldarova – 6.klass, Kadri Talivätsing – 8.klass
    I koht (individuaalselt) vabariiklikul disainikonkursil „Oma tuba, oma luba“
    20.veebr 2009

  • Astrid Rosenberg – 6.klass, Eileen Rumm – 7.klass, Kristiin Aav – 7.klass,
    Kristel Torop – 8.klass
    Äramärgitud töö vabariiklikul disainikonkursil „Oma tuba, oma luba“
    20. veebr 2009

  • 5. klass
    Peapreemia – 10 000 krooni klassiekskursiooni korraldamiseks – vabariiklikul joonistusvõistlusel “Ulmelised autod aastal 2050”
    aprill 2009

  • Astrid Rosenberg – 6.klass, Eileen Saar – 7.klass, Pirgit Peedosaar – 9.klass
    I, II ja III koht ( nimede järjekorras) maakondlikul Heli Raidla nimelisel nukukonkursil
    mai 2009

  • Astrid Rosenberg – 7.klass, Janet Kiho – 7. klass, Eileen Saar – 8.klass,
    Kristin Aav – 8.klass, Kristel Torop – 9.klass, Kadri Talivätsing – 9. klass,
    Äramärgitud töö vabariiklikul disaini- ja kunstikonkursil “Tuleviku kodu ”
    detsember 2009

  • Marianne Möller – 10. kl.
    Parimate joonistajate hulgas Kodukaku vabariiklikul joonistusvõistlusel
    november 2009

  • Jaana Sidorov – 6.klass, Kristiin Aav – 8.klass, Astrid Rosenberg – 7.klass
    I, II ja III koht (nimede järjekorras) maakondlikul Heli Raidla nimelisel nukukonkursil
    mai 2010

  • Kadri Talisvätsing – 9.klass
    I koht vabariiklikul joonistusvõistlusel “Vancouver 2010”
    september 2010

  • Karel Kallson – 3. klass
    Eripreemia vabariiklikul joonistusvõistlusel “Hea sõnumiga pilt”
    29. märts 2011

  • Kaisa Pallandi – 5. klass, Hannela Kiho – 5. klass, Kaisa Kade – 5. klass
    Tunnustatud tööd vabariiklikul illustreeritud luuletuste konkursil “Valge kassi aasta”
    Kaisa Pallandi töö jõudis 5.- 6.kl vanuserühmas 11 parima hulka.
    mai 2011

  • Liise- Lisete Laur – 2. klass
    II koht 1.- 2. klassi vanuserühmas vabariiklikul illustreeritud luuletuste konkursil
    “Musta draakoni aasta” – mai 2012

  • Kaidy Tõruke – 4. klass
    III koht 3.- 4. klassi vanuserühmas vabariiklikul illustreeritud luuletuste konkursil
    “Musta draakoni aasta”
    mai 2012

  • Agnes Rohtsalu – 2. klass, Elin Luiv – 4. klass, Getter Pihlak – 6. klass
    12 parima joonistaja hulgas vabariiklikul illustreeritud luuletuste konkursil “Musta draakoni aasta” – pälvisid žürii tunnustuse
    mai 2012

  • Liise- Lisete Laur – 3. klass
    I koht 1.-3. klassi vanuserühmas maakondlikul kunstikonkursil „Üks päev”.
    mai 2013

  • Martin Rein – 1.klass, Kaarel Vardja – 1.klass
    10. koht 1.klassi arvestuses üleriigilisel autode joonistamise võistlusel „Lemmikauto 2013“
    mai 2013

  • Hannela Kiho – 7.klass
    I koht maakondlikul Heli Raidla mänguasjakonkursil
    sept 2013

  • Elin Luiv – 5.klass
    III koht maakondlikul Heli Raidla mänguasjakonkursil
    Sept 2013

  • Liise-Lisete Laur – 4.klass
    Detailipreemia vabariiklikul joonistusvõistlusel „Sport ja mina“
    dets 2013

  • Getter Pihlak – 8.klass
    V koht maakondlikul kunstiolümpiaadil 7.- 9. klassile
    veebr 2014

  • Mirtel Ostra – 1.klass, Liise-Lisete Laur – 5.klass
    150 parima töö hulgas 1500-st vabariiklikul joonistusvõistlusel „Otsides kollast suve“
    Märts 2015

  • Mirtel Ostra – 1.klass
    I koht maakondlikul isamaalisel omaloomingukonkursil 1.- 4.klassi joonistuste osas
    märts 2015

  • Mirtel Ostra – 1.klass
    III koht maakondlikul joonistusvõistlusel „Muusikat kuuled?“ 1.- 3. klassi vanuserühmas
    mai 2015

  • Steffy Prants – 5.klass
    III koht maakondlikul joonistusvõistlusel „Muusikat kuuled?“ 4.- 6. klassi vanuserühmas
    mai 2015

  • Kerli Kapsi – 2.klass
    Äramärgitud töö maakondlikul joonistusvõistlusel „Muusikat kuuled?“ 1.- 3. klassi vanuserühmas
    mai 2015

  • Mirtel Ostra – 1.klass
    I koht vabariiklikul joonistusvõistlusel „Kosmoseelevant“
    mai 2015

  • Liise-Lisete Laur – 5.klass
    II koht vabariiklikul joonistusvõistlusel „Kosmoseelevant“
    mai 2015

  • Liise-Lisete Laur – 5.klass
    I koht vabariiklikul joonistusvõistlusel „Püüa kakku“
    juuni 2015

  • Mirtel Ostra – 2.klass, Martin Rein 4.klass
    Jõudsid 36 parima töö hulka 2900-st vabariiklikul joonistusvõistlusel „Eesti koolilaste metsapostkaart 2015“
    nov 2015

  • Elin Luiv – 6.klass
    III koht maakondlikul Heli Raidla mänguasjakonkursil
    märts 2016

  • Ellinor Usai – 3.klass
    Jõudis 96 parima töö hulka 1290-st vabariiklikul joonistusvõistlusel „Tulevikumaastik“
    märts 2016