Kunstriringi saavutused

Suurematest saavutustest võiks ära märkida:

  • Liise–Lisete Laur 3.klassist saavutas Räpina Ühisgümnaasiumi poolt korraldatud maakondlikul kunstikonkursil „Üks päev“ 1.-3. klassi vanuseastmes I koha. Tema kunstiringis valminud töö kandis pealkirja „Tore päev Tallinna Loomaaias“.
  • vabariiklik illustreeritud luuletuste konkurss “Musta draakoni aasta”, kus Liise-Lisete Laur (2.kl) võitis 1.- 2. klassi vanuserühmas II koha ja Kaidy Tõruke 3.- 4. klassi vanuserühmas III koha. Tublid olid ka Agnes Rohtsalu (2.kl), Elin Luiv (4.kl) ja Getter Pihlak (6.kl), kes kõik jõudsid oma vanuserühmas 12 parima hulka ja pälvisid žürii tunnustuse . Kokku saadeti võistlusele 503 tööd 55 koolist ( mai 2012)
  • vabariiklik joonistusvõistlus “Ulmelised autod aastal 2050”, kus 5.klass võitis peapreemia -10000 krooni klassiekskursiooni korraldamiseks (2009 aprill)
  • Vabariiklik Leiutajate Konkurss (dets 2008), kus 5.klass võitis parimale koolile mõeldud peapreemia – puutetahvli
  • vabariiklik joonistusvõistlus “Armastan Eestimaad” (2008 okt), kus Sigrid Suits, Janet Kiho, Elina Kaldarova ja Kristel Torop jõudsid oma vanuseastmes 5 parima hulka
  • iga-aastased J.Vahtra joonistusvõistlused, kus on läbi aegade auhinnalisi kohti saanud Mari Jõgeva, Nele Neemsalu, Merike Pihlak, Merily Viru, Reelika Sammel, Kairi Kork, Maiu Saksing, Kadri Jürgenson, Mari Kalling, Heleri Kade, Rutt Sõmerik, Maibell Neemsalu, Margery Kihho. Kõige edukamad sellel võistlusel on olnud Mari Jõgeva, Heleri Kade ja Rutt Sõmerik.
  • vabariiklik laste- ja noorte kunstikonkurss “Kreutzwald 200”, kus Kristiina Roositalu saavutas auhinnalise koha 12.-15. aastaste vanuserühmas
  • vabariiklik päästeala lasteloominguvõistlus, kus Rutt Sõmerik pälvis Päästeameti Peadirektori nõunike eripreemia
  • üleriigiline joonistusvõistlus “Unistuste telefon”, kus Marianne Möller võitis 2000 osaleja hulgast peaauhinna, milleks oli NOKIA 3510 koos stardipaketiga. Samal konkursil sai ergutuspreemia ka Kaisa Kamenik.
  • “Metsapostkaart 2004”, kus Liis Viljaku joonistus valiti 3670 postkaardi hulgast 36 parima hulka
  • üle-eestiline joonistamis-ja meisterdamiskonkurss “Tuleviku muuseum”, kus kunstiringi ühistöö saavutas 7. – 12. kl vanuserühmas I koha

Kunstiringi viimaste aastate saavutused alates aastast 2008.

Liise Lisette Laur – 3. kl I koht 1.-3. klassi vanuserühmas maakondlikul kunstikonkursil „Üks päev”.

mai 2013

Agnes Rohtsalu– 2. kl

Elin Luiv – 4. kl

Getter Pihlak – 6. kl

12 parima joonistaja hulgas vabariiklikul illustreeritud luuletuste konkursil

“Musta draakoni aasta” – pälvisid žürii tunnustuse

mai 2012

Kaidi Tõruke – 4. kl III koht 3.- 4. klassi vanuserühmas vabariiklikul illustreeritud luuletuste konkursil

“Musta draakoni aasta” – mai 2012

Liise Lisete Laur – 2. kl II koht 1.- 2. klassi vanuserühmas vabariiklikul illustreeritud luuletuste konkursil

“Musta draakoni aasta” – mai 2012

Kaisa Pallandi– 5. kl

Hannela Kiho – 5. kl

Kaisa Kade – 5. kl

Tunnustatud tööd vabariiklikul illustreeritud luuletuste konkursil “Valge kassi aasta”

Kaisa Pallandi töö jõudis 5.- 6.kl vanuserühmas 11 parima hulka.

mai 2011

Karel Kallson – 3. kl Eripreemia vabariiklikul joonistusvõistlusel “Hea sõnumiga pilt”

29. märts 2011

Kadri Talisvätsing – 9.kl I koht vabariiklikul joonistusvõistlusel “Vancouver 2010”

september 2010

Jaana Sidorov– 6.kl

Kristin Aav – 7.kl

Astrid Rosenberg – 7.kl

Maakondlikul Heli Raidla nimelisel nukukonkursil

I, II ja III koht (nimede järjekorras)

mai 2010

Marianne Möller – 10. kl. Parimate joonistajate hulgas Kodukaku vabariiklikul joonistusvõistlusel

november 2009

Astrid Rosenberg– 7.kl

Janet Kiho – 7. kl.

Eileen Saar – 8.kl.

Kristin Aav – 8.kl.

Kristel Torop – 9.kl.

Kadri Talisvätsing – 9. kl.

Äramärgitud töö vabariiklikul disaini- ja kunstikonkursil

“Tuleviku kodu ”

detsember 2009

Astrid Rosenberg– 6.kl

Eileen Saar – 7.kl

Pirgit Peedosaar – 9.kl

Maakondlikul Heli Raidla nimelisel nukukonkursil

I, II ja III koht ( nimede järjekorras)

mai 2009

5.klass Peapreemia vabariiklikul joonistusvõistlusel “Ulmelised autod aastal 2050”

10 000 krooni klassiekskursiooni korraldamiseks

aprill 2009

Astrid Rosenberg– 6.kl

Eileen Rumm – 7.kl

Kristin Aav – 7.kl

Kristel Torop – 8.kl

Äramärgitud töö vabariiklikul disainikonkursil “Oma tuba, oma luba”

20.veebr 2009

Janet Kiho– 6.kl

Elina Kaldarova – 6.kl

Kadri Talisvätsing – 8.kl

I koht vabariiklikul disainikonkursil “Oma tuba, oma luba”

20.veebr 2009

5. klass Peapreemia parimale koolile vabariiklikul Leiutajate konkursil.

Auhinnaks interaktiivne puutetahvel.

5. dets 2008

Kadri-Liis Mäe – 5.kl III koht vabariiklikul Leiutajate konkursil 5.-9.kl vanuserühmas.

Kadi-Liisi leiutiseks oli “Isepuhastuv tahvlilapp”

5.dets 2008

Sigrid Suits– 4.kl

Janet Kiho – 5. kl

Elina Kaldarova – 5.kl

Kristel Torop – 7.kl

Sigrid, Janet ja Elina jõudsid vabariiklikul joonistusvõistlusel

“Armastan Eestimaad” 5 parima töö hulka vanuseastmes 4.-6.kl ja

Kristel vanuseastmes 7. -9. kl

1. okt 2008

Helari Kade– 11. kl

Rutt Sõmerik – 11.kl

Tiina Möller – 11.kl

I, II ja III koht ( nimede järjekorras )

maakondlikul J.Vahtra joonistusvõistlusel

30. mai 2008

Janet Kiho – 5.kl Eripreemia kõige kirkama töö eest vabariiklikul

illustreeritud luuletuste konkursil “Männilinn Elva”

16. mai 2008

Eileen Rumm – 6.kl Eripreemia kõige tunneterohkema töö eest vabariiklikul

illustreeritud luuletuste konkursil “Männilinn Elva”

16. mai 2008

Janet Kiho– 5.kl

Elina Kaldarova – 5.kl

Eileen Rumm – 6. kl

Kristiin Aav – 6.kl

II koht Põlvamaa Päästeameti loominguvõistlusel

7. – 9. klasside käsitööde hulgas

30. aprill 2008