kunstiring01-62Kunstiring on edukalt tegutsenud juba 11 aastat. Selle aja jooksul on osa võetud väga paljudest maakondlikest ja vabariiklikest joonistusvõistlustest.

•  Kunstiring: Neljapäeval 7. tund. juhendaja õp Karin Pikk

loodusring-intro-62pxLoodusringis Õpime tundma eluta ja elus loodust. Uurime iseennast. Vaatleme elu läbi mikroskoobi. Teeme katseid. Võimalusel käime õppekäikudel. Loodusring aitab arendada vaatlusoskust, analüüsivõimet, järelduste tegemise oskust, oskusi iseseisvaks ja meeskonnatööks.

• Loodusring: 5.-6. klass, Teisip 7. tund, juhendaja õp Aira Ojala

Ahja Kooli muusikaringid Muusikaringid. Fr. Tuglase nim Ahja Kooli õpilastel on võimalus osaleda järgmiste muusikaringide töös:

• Muusikaring: 2.-4. klass, Kolmap 6. tund, juhendaja õp Mare Muru
  • Lastekoor: 4.-8. klassi tüdrukud, Esmasp 8. tund, juhendajaõp Mare Muru
  • Pilliõpetus: 6.-7. klass, Neljap 6.-7. tund, juhendaja õp Rita Lutsar
  • Ansambel: 6. klass, Esmasp 7. tund, juhendaja õp Mare Muru

spordiringid-intro-62pxSpordiringid, pallimängu treeningud toimuvad kaks korda nädalas. Õpime ja harjutame korvpalli, jalgpalli, käsipalli, saalihokit. Eesmärgiks on selgeks teha nende spordialade algtõed, et lapsed suudaksid lihtsustatud reeglitega  neid pallimänge mängida.

• Kehalise ring: 1.-4. klass, Kolmapaev 6. tund, juhendajaõp Maie Utt
  • Spordiring: 1-4 klass, Esmasp 14:40 - 16:40, Teisip 15:00-17:00, juhendaja Carmen Aarna
  • Jalgpall: 7.-9. klass, Teisip 17:30-19:00, Neljap 17:30-19:00, juhendaja Raimo Mahla

Male, kabe