Maakondlikul lilleseadjate võistlusel Moostes tulid 40 osaleja seas tunnustatud kohtadele

II koht Oliivia Kraavi
II koht Mikk Seene
Eripreemia pälvis Kristel Torop

Juhendaja: Maarika Müürsepp

Maakondlikul geograafia olümpiaadil 24.10.2008 Põlvas

Tuuliki Ojala- I koht
Eileen Rumm- II koht

Juhendaja: Aira Ojala

Maakondlikul bioloogia olümpiaadil 10.01.2009

Martin Vilt -II koht

Juhendaja: Heli Sinipalu

Vabariiklik geograafia olümpiaad 8-10. mai 2009

Eileen Rumm 10 koht

Juhendaja: Aira Ojala

Põlvamaa maakondlik tantsupäev 4.-6. klass 14.02.2009

Eripreemia :tantsugrupp “Keeris” – väljapeetud emotsionaalsuse eest
Tantsisid:
Selina Koossalu – 4.kl
Taige Kusma – 4.kl
Marleen Talivätsing – 4.kl
Taisi Utsal – 4.kl
Laura Murumets – 4.kl
Kelli Kade – 3.kl
Hannela Kiho – 3.kl
Sirli Kooskora – 5.kl
Evely Roositalu – 5.kl
Janet Kiho – 6.kl
Juhendaja: Karin Pikk

Maakondlik Fr. Tuglase nim. omaloomingukonkurss 3. märts 2009

Kaisa Pallandi III kl.- III KOHT
Renar Kiho II kl.- Eripreemia
Janar Kallson IV kl.- Eripreemia
Evely Roositalu V kl.- I KOHT

Vabariiklik joonistusvõistlus “Armastan Eestimaad”

5 parima joonistaja hulka vanuserühmas 4.-6.kl. jõudsid:
Sigrid Suits 5kl.
Elina Kaldarova 6.kl.
Janet Kiho 6.kl.
5 parima hulgas vanuserühmas 7.-9-kl jõudis:
Kristel Torop 8.kl.
Juhendaja: Karin Pikk

Vabariiklik etlemiskonkuss “Tahan sulle öelda” Põlvas 25.10.2008

Eripreemia 4.-6.kl. Sirli Kooskora
Evely Roositalu
10.-12.kl. II-III koht- Kätlin Piiri
Juhendaja: Külli Vardja

Vabariiklik leiutajate konkurss “Pisiasi, mis muudab elu paremaks”

05.12.2008 I-XII klass

V klass – peaauhind “Interaktiivne puutetahvel”
III koht- Kadi-Liis Mäe (isepuhastuv tahvlilapp)
Juhendaja: Karin Pikk

Vabariiklik Euroopa Liidu Euroscola viktoriin 11.02.2009

I koht – Ahja KK: Karin Piiri, Kaisa Kamenik, Tuuliki Ojala
ja varumängijana Pirgit Peedosaar.
Juhendaja: Külli Vardja.

Vabariiklik õpilastööde disainikonkurss “Oma tuba, oma luba” 20.02.2009

5.-6. vanuserühm
Elina Kaldarova 6.kl. – I koht
Janet Kiho 6.kl.- I koht
Astrid Rosenberg 6.kl.- I koht
Eileen Rumm 7.kl.- žürii väljavalitud töö
Kristiin Aav 7.kl. – žürii väljavalitud töö
7.-8. vanuserühm
Kadri Talivätsing 8.kl.- I koht
Kristel Torop 8.kl.- žürii väljavalitud töö
Juhendaja: Karin Pikk