Oktoobris toimus üleeuroopaline programmeerimisnädal, mille raames ka meie õpilased programmeerimist natuke lähemalt nuusutada said. Vaatamata vahendite olemasolule otsustasime alustada päris algusest ning tegime läbi programmeerimise ilma vahenditeta. Lasteaialapsed lugesid paberilt koode ja pidid siis vastavalt korraldustele liikuma. Suuremad lahendasid ülesandeid töölehtedelt, mida Progetiiger lahkelt oma kodulehel jagas. Nuputamist jätkus kõigile ja abi ei soovinud keegi – ka taheti ülesannete lahendusteni päris ise jõuda. Tubli koodikirjutamine ja -lugemine ei jäänud tasuta. Toreda jõulu-uudisena saime teada, et meie usinad kodeerijad võitsid koolile kaks vahvat robotit, kel nimeks Ozobotid. Niisiis ootab nüüdseks juba seitsmeliikmeliseks kasvanud Ozoboti-pere igal kolmapäeval huvilisi, et avastada koos värvikoodi kirjutamise uusi ilusid ja võlusid.