Raju reede Ahja Koolis

Reedel, 12. mail, toimus Ahja Kultuurimajas Ahja Kooli kevadpidu, mille ühiseks nimetajaks soovitasid õpilased panna "rajureede"!

Etteastete mitmekesistamiseks oli kõikidel klassidel ülesandeks harjutada „lavaküpseks“ etteaste, mis aitaks playback´i – vormis tuua vaatajateni kuulsaid artiste nii meilt Eestimaalt kui ka laiast maailmast.

Kutsusime oma peole ka külalisesinejad naabervallast, Võnnust. Peo lauliski avatuks Võnnu KK ja Ahja Kooli ühendlastekoor. Veel esinesid Ahja Kooli muusikaringi koor, kooli pilliring ja kitarristide ansambel ning Võnnu KK solist Kirke ja 3.-4. klassi tantsutüdrukud.

Rajureede showesinejateks olid aga ansambel Noèp (1. klass), noor Ott Lepland (2. klass), Marcus & Martinus (3. klass), ansambel Sinu Naine ja Merilyn Uusküla (4. klass), Tri Poloski- poisid (5. klass), šarmikad Jessie, Ariana ja Nicki oma tantsutüdrukutega (5.-6. klass), ansambel Rock Hotel (7.-8. klass) ja grupp kehapillimängijaid (9. klass).

Hoogne, lustlik esitus haaras kuulajaid ning hea tuju ja rõõmsa meeleolu said sel õhtul kingituseks kaasa kõik Rajureedel osalenud! Vaata pilte!

 

Huvijuht Mare