Kooli üldmeil: info@polvakool.ee

Aitäh, armas Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool

Nii nagu maailma on ümmargune ja pidevas muutumises, nii on ka minu karjäär teinud siin 3 tiiru ja muutunud. Need kolm õppeaastat on olnud minu jaoks väga väärtuslikud. Olen teile juba sõnastanud, kui oluliseks on Ahja mulle saanud, kui kallid on kõik mu kooli lapsed ja minu inimesed siin majas! Ma hoian südames neid vahvaid hetki, neid väljakutseid, neid loovaid lahendusi, ettevõtlikke tegemisi, koostöös asjaajamist ja korraldamist! Ma hindan siiralt seda aega, mis ma olen veetnud koos teiega ja hindan ka enda kasvamist ja muutumist ning endast teadlikumaks saamist. Mul on siit palju kaasa võtta ja loodan, et suutsin ka midagi olulist endast maha jätta, et see elaks, hingaks ja areneks edasi koos teiega!

Aitäh, armas Friedebert Tuglase nimelise Ahja Kooli pere, et te mind vastu võtsite, olite sel lahedal rändamisel koos minuga ja minge sama hoogsalt ja innuga edasi! Maailm ei peata oma pöörlemist, ärge teiegi peatage oma õpihimu, arengut, ettevõtlikkust, loovust ja koostöötahet!

Jälgige info saamiseks ikka kooli kodulehte, Stuudiumit ja kooli FB leht jääb ka avatuks. Koolikorralduslike küsimuste osas palun pöörduda Põlva kooli, info@polvakool.ee