Kooli üldmeil: info@polvakool.ee

Lõpuaktus Ahjal

Viimast korda kirjutati Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool lõpetajate lõputunnistusele. Parimate tulemustega lõpetaja, Lisandra Kuusik, pälvis ka Põlva valla tunnustuse. Lõpetajate nimekirjas olid veel Berith-Ly Vardja, Marten Talivätsing, Marleen Vana, Jete Joasoo ja Kaimar Ilus, klassijuhatajaks Aira Ojala. Lõpetajaid oli õnnitlema tulnud 100 inimese ringis. Veidi melanhoolse alatooniga aktuse avas Põlva valla abivallavanem, Koit Nook. Tervitusi lõpetajale tõi 1. klass, 8. klass, lastevanemate esindaja, Aimar Parts. Häid soove laususid klassijuhataja, Aira Ojala ning kooli direktor, Pirjo Pall, kes andis kätte ka oodatud lõputunnistused. Lõpetajate poolt öeldi tänusõnu ja kingiti lilled vanematele ning õpetajatele. Meeleolukas lõpetajate koostatud video tõi vaatajate silmisse nii pisaraid kui naeru. Pikad õnnitlejate read kandsid lõpetajate sülle lillede kuhilaid. Hoolivad vanemad olid ka siin lastele abiks, päästes nende käed raskusest. Aitäh kõigile aktusele tulemast ja sellega üht olulist päeva koos tähistamast. Kaunist suve teile, värsked vilistlased! Jürgen Osiku (8.kl.) tervituse lõpusõnad aktuselt: "Tulge siis lihtsalt ja vaadake, kuidas meil läheb. Te olete uhkusega Friedebert Tuglase nimelise kooli viimane lend. Lennake siis väärikalt, võimetekohaselt ja kõrgele!"