"Ahja, minu kõikide rännakute alguspunkt" - Friedebert Tuglas
Kantselei: 799 3961, info@ahjakool.ee

Avastamisrõõm lasteaia lastega

Koostöö on meie kooli üks põhiväärtusi ja hindame seda kõrgelt. Koostöös ja koos tegutsemises on alati rohkem energiat, loovust ja sellest tulenevalt tõhustust. Samuti on olulised head suhted kogukonnas ja järjepidevus. Sellepärast kutsusime meie koolieelikud ja nende rühmakaaslased kooli õuele mängima. Enne mängima asumist piilusid koolieelikud koos direktoriga akendest sisse, rääkisid, mis klassis miskit toimub ja said lehvitada tunnis õppijatele. Maja on suur ja tiir, mis tuli teha, et kõik ruumid õuest kaardistatud saaks, oli päris pikk. Majatiir lõppes Ülla valmistatud tee maitsmise ja maiustustega, et enne suurt mängutuhinat ikka energiat oleks.
Aili ja tema 1. ja 4.klassi õpilased olid samuti end õue sättinud, et koos lasteaia lastega veidi lumes hullata ja veeretada vist küll peaaegu üleelusuurune lumepall:).
Koos on ikka oluliselt vahvam tegutseda ja saada juba tuttavaks lastega, kes meie kooli peagi sammud seavad. Meil oli koos nii tore, et kindlasti kordame sellist kokkusaamist peagi! Paar ideed on juba nö soojas ja kui maailm lubab, siis kaasame ka lastevanemaid:)! Olge valvel:)