Edukas jõululaat ja oksjon

Täna, 19.12 toimus meie traditsiooniline jõululaat. Osalejaid oli peamiselt 1. ja 2. kooliastmest ning lisaks osales üks õpetaja, tüdrukute klubi ning õpilasesindus. Tooteid oli rikkalikult, kogu ülevaate saad allolevalt lingilt, kus on video müüdavast kaubast koos tublide müüjatega.

Miks üldse laata pidada? Moevärk? Ei, mitte seda, kuigi see on praegu ka väga moes. Meie teeme jõululaata selleks, et mõjutada õpilaste ja ka lapsevanemate ja õpetajate ettevõtlikkust. Seejuures ergutades loovust, meisterdamise oskusi, teadmisi turundusest ja reklaamist ning rahatarkusest. Laadal saavad areneda ka müüjate suhtlemisoskused ning arvutamise oskused. Veel pakub laadamelu emotsiooni ja vaheldust koolipäeva.

Lisaks oli sel aastal jõululaadal veel üks suur ja üllas eesmärk - tüdrukute klubi, Ülla Narusbeki ettevõtmisel korraldatud ja läbi viidud oksjon ning armsad õpetajad ja lapsevanemad annetasid kogu müügitulu ja täiendavad annetused Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule. Ka üks õpilane annetas pool oma kaartide müügitulust heategevusele. Oleme siiralt uhked ja tänulikud oma kooliperele südamlikkuse, hoolivuse ja lahkuse eest ning toetame Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu oma panusega juba ülekandega homme, 20.12.2022.