Jõulupidu kulturimajas

Meie kooli 2022.a. jõulupidu on selja taga. Veel päev enne pidu oli ärevust palju - kas meil on ikka piisavalt esinejaid, et kõik etteasted tehtud saaks? Kas õpetajad püsivad terved, kas ikka publikut jagub?Närveerimist ja kahtlusi oli palju.

Siis aga saabus 21.12 ja me võisime kindlad olla- pidu tuleb! Küll oli koosseisudes puudujaid, laululapsi oli haigestunud, meeste triost Kervin oli kaotanud hääle, kuid see ei takistanud jõulupeo toimumist, sest need, kes olid terved ja palju harjutanud, väärisid oma võimalust esineda. Peaproovid andsid kinnitust, et tulemas on midagi südamlikku, sooja, armsat, loovat ja muist jäi isegi peaproovis osalenutele saladuseks:).

Pidu algas laste ülesastumistega. Õhtujuhtideks olid Karolin ja Carl-Robin. Meie õpilased esinesid nii lauludega, solistina esines Kristelle, kui pillimänguga Roometi ja Rita juhendamisel. Flöödi duost oli saanud Georgi soolo, aga sellest hoolimata kõlas see sulnilt. 7.klassi noormehed olid kehastunud kirju lugevateks päkapikkudeks ja said väärika lavakogemuse. Kiisukeste (1.-3-klassi tüdrukute) tantsuread olid samuti hõredamad, aga tantsulusti jagus sellest hoolimata. Oleme kogu kooliperega uhked oma õpilaste üle, kes esinesid, pakkusid meile rõõmu ja kindlasti nautisid ka ise oma tegemisi.

Järgmisena astusid üles meie koolipere täiskasvanud. Õhtujuhiks kehastus Ilvi. Õpetajad olid ette valmistanud mitmekesise kava- jagus nii laulu, pillimängu (klaver, flööt ja kitarr) kui näitemänge. Lauljatest oli esindatud ka meestrio, kelle mägedest tuntuks saanud karjaste viisil kõlas vahva ja ulakate sõnadega lauluke. Naisansambel esitas kauni jõululaulu, mille oli kirjutanud meie oma Rita. Näidendid olid lõbusa tooniga ja direktori juhendamisel tulid lavale nii lapsevanemad, kui vilistlased. Õpetajad Tiia, Annely , Ilvi ja Aira suutsid aga kogu publiku itsitama panna oma situatsioonikoomikal põhineva lavastusega. Eeskava lõpetas imeline jõululaul ühendkooriga. Laulusõnad oli tõlkinud Rita, klaveril saatis Rita. Kogu eeskava tehnilise poole eest vastutas Roomet. Peo lõpetas lustakas jõuludisko DJ Kerviniga puldi taga.

Meil on nii palju häid emotsioone sellest peopäevast. Tunneme uhkust, elevust, õnne ja palju palju muud. Loodan, et haigestunud pered saavad killukese sellest emotsioonist siiski piltide ja videote kaudu kätte.

Soovime teile kogu kooliperega maagilisi pühasid, leidke aega olla, puhata ja tunda mõnusaid tundeid!

Roometi juhendamisel ansambel esitamas 2 duuri lugu
7.klassi poisis lugemas kirju jõuluvanale