"Ahja, minu kõikide rännakute alguspunkt" - Friedebert Tuglas
Kantselei: 799 3961, info@ahjakool.ee

Kaitseliidu Põlvamaa maleva tunnustus

Eile, 23.02, külastas meie kooli Kaitseliidu Põlva maleva esindus, et tunnustada õpetaja Tiia Tennot tema panuse eest covid kriisis eelmisel õppeaastal. Tiia tunnustamine ei tähenda seda, et kogu koormus oli vaid Tiia õlgadel ning teised õpetajad lendasid sujuvalt tema tuules. Mina, koolijuhina, olen siiralt uhke kõigi oma õpetajate panuse eest nii tervisekriisis kui ka kooli juhtimisse, aga sel aastal seadsin esile Tiia. Millega Tiia tunnustuse ära teenis? Tunnustamise taotluse tekst oli järgnev, saate kaasa mõelda, kas nõustute või lükkate ümber:):
Sean üles Tiia Tenno, kes nii koroonakriisi kui eelmise direktori raske haigestumise ajal võttis kooli toimimise enda südameasjaks. Tiia panustas kooli dokumentatsiooni uuendamisse, arendusse ning seejuures tegeles ka õpilaste täiendava individuaalse juhendamisega, sest ta on matemaatika õpetaja. Tiia on ka meie kooli hariduslike erivajadustega õpilaste õppe koordinaator (HEVKO), seega langevad temale osaks keerulised teemad ja nendele kooli piiratud ressurssidega lahenduste leidmine koostöös kooli juhtkonnaga. Lisaks sellele on Tiia särav õpetaja, kelle tundides töötatakse kaasa ja kes on avatud uuendustele. Ta suudab oma rõõmsameelsuse ja hea huumoriga hoida üleval kollektiivi tuju ning panustab meeskonna tunde loomisse, korraldades ka koolivaheaja rahvusvahelisi reise.
Suur tänu, Tiia, et oled meie ühtse meeskonna liige, märkad kolleegi, märkad kitsaskohti ja pakud lahendusi nende leevendamiseks, panustad kooli arendustegevusse ning lisaks kostitad meid oma imeliste küpsetistega! Jätkugu Sul jaksu ja indu ka edaspidiseks!