Külas Mooste jõulumaal

Neljapäeval, 15.detsembril käisid 1.-4.klassi õpilased koos klassijuhatajatega Mooste mõisa jõulumaal. Töökate päkapikkude juhendamisel sai Savikojas maalida kildkivile savivärvidega. Eriliseks tegi töötoa asjaolu, et kivi millele maaliti, oli olnud kunagi Mooste mõisa katusekiviks. Nendest töödest saaks ilusa näituse kokku panna.

Külalistemajas ootas meid jõuluvana postkontor, kus lapsed said värvida jõuluteemalisi postkaarte ja päkapikuga tuntud ja laste jaoks ka uusi laulumänge mängida ning põske pista kaunistustega piparkoogi.

Külma talvepäeva lõpetas jõuluetendus Veskiteatris, kust ei puudunud ka jõuluvana. Veskiteatri etendused on alati olnud sisukad, lastepärased ja õpetlikud, nii ka seekord. Iga laps sai kingituseks käsitööna valmistatud šokolaadi.