"Ahja, minu kõikide rännakute alguspunkt" - Friedebert Tuglas
Kantselei: 799 3961, info@ahjakool.ee

Palju õnne Mia-Merethe!

Eile, 5.detsembril, andis Eesti Ornitoloogiaühing Tallinnas Lennusadamas toimunud suurel linnuõhtul kätte auhinnad aasta linnu auli parimatele joonistajatele.

Joonistusvõistlusele saabus üle Eesti 2454 nii käsitsi kui digitaalselt valminud tööd.

Žürii hindas töid neljas vanuserühmas ja žüriisse kuulusid: auli aasta logo autor disainer Lii Ranniku, Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja Kertu Tort, disainer Hannaloora Reimann, pikaajaline Tartu Kunstnike Liidu juhataja Markus Toompere ja ornitoloog Triin Kaasiku.

Ja nii auväärne žürii otsustas, et kõige nooremas vanuserühmas saab I koha meie kooli 1.klassi õpilane MIA-MERETHE LAUR. Mia-Merethe on igati selle auhinna vääriline, sest see, millise pühendumusega Mia seda pilti kunstitunnis joonistas, on lihtsalt seda auhinda väärt. Eile käiski Mia-Merethe oma perega Tallinnas Lennusadamas autasustamisel ja siinkohal ka kaks Mia ema tehtud fotot.

Palju õnne ja meie väike kool võib Mia-Merethe üle uhke olla!

Pildi tegi Mia-Merethe ema