Tenniseturniiri tulemused

Aprillis alanud Ahja kooli poiste lauatenniseturniir on lõppenud ja tulemused teada. Osalejaid oli 25 (1-8 kl). Turniir toimus tundide vaheajal, see tähendas, et kümne minuti sisse pidi mahtuma mitu paari mängijaid. Sageli unustati oma mängu aeg ning võistlejate otsimine koolimaja pealt kulutas mängu aega. Ettenägematud viigiseisud samuti pikendasid turniiri. Kohtuniku ameti võtsid kanda William Henry Org (5.kl) ja Villu Adari (5. kl. Vahel asendasid neid Karlos Ivkin (7.kl) ja Carl Robin Roositalu (6.kl). Esimene etapp selgitas klasside parimad mängijad: Johan Taukul 1. kl, Ivan Kulynych 2.kl, Tevor Kiho 4.kl, Marten Mootse 5.kl, Carl Robin Roositalu 6.kl, Karlos Ivkin 7.kl, ja Meelis Lepik 8.kl. Teises etapis jätkati mängu turniiri MEISTRI tiitlile. Võistlus toimus kooliastmete kaupa. Tulemused järgmised: I kooliastme ehk 1+2+3.klassi MEISTER- Ivan Kulynych; II kooliastme ehk 3+5+6 klassi MEISTER - Marten Mootse; III kooliastme ehk 7+8+9 kl. MEISTER - Meelis Lepik. Mängu jooksul purunes 1 reket. Jürgen Osik käis kiiresti kodus ning tõi oma reketi, et turniir saaks jätkuda. Autasuks saadi tennisepalli kujutisega kooli nime kandev meene. AITÄH kõigile võistlejatele, abilistele ning õpetajatele, kes arvestasid poiste väikese hilinemisega õppetundi !