Vanavanemate päev Ahjal

Reedel, 09.09.2022, kell 14.00 tulid direktori kabinetti kaks elevil neiut, Marleen ja Karolin ja neil oli vinge idee! Nad soovisid korraldada vanavanemate päeva puhul väikese pargi jalutuskäigu ning ehk ka viktoriini. Arutelu käigus lisandus ka idee meenutada koos toredaid seiku vanavanemate noorusest. Idee sai kohe tiivad ning seda asuti kiirelt korraldama ja ellu viima. Direktor kujundas plakati, kiirelt pandi sündmus Stuudiumi ning Karolin jagas plakatit laupäeval aleviku stendidel. Ettevalmistuse aeg ja teavituse aeg jäid küll põgusaks, aga korraldus oli sellegipoolest tasemel!

Kohtusime 11.09, kell 12.00 koolimaja ees. Seltskond oli küll pisike, aga rõõmu oli see eest rohkesti! Avastasime Ahja aleviku kauneid tiigikesi, kalmistut, maasikapõldusid ja talusid ning suundusime viktoriinil osalema Laululaval. Viktoriini küsimused on ka piltides, olge nupukad ja lahendage ka ise;). Pärast viktoriini meenutasime toredaid seiku kooliajast ning Karolin andis vanaemadele kingiks Ahja Noortekas valmistatud õunamoosid.

Oli imearmas pärastlõuna ning loodame, et sellest saab Ahja traditsioon. Tunneme siirast uhkust oma ettevõtlike õpilaste ja nende vanemate üle ning täname tragisid osalejaid:).