Viimane koolikell lõpuklassile

Lisandra Kuusik, Berith-Ly Vardja, Marleen Vana, Jete Joasoo, Kaimar Ilus, Marten Talivätsing -Ahja kooli tänavune 9. klass jättis hüvasti õppetundidega. Ees on ootamas kolm eksamit ja suvi, mille lõppedes tuleb valida järgmine tase hariduse omandamisel. Tutipäeva varahommik algas 1. ja 9. klassi lõbusa liittunniga. Noora ja Mia-Merethe tõid hommikul suure kotitäie pehmeid mänguasju aktuseklassi akende kaunistamiseks. Aktusel tervitasid lõpetajaid heade ja vajalike mõtetega Pirjo Pall, 8. klass ja 1. klass. Maitsev tutipäevatort ootas lõpetajaid koduklassis. Klassijuhataja rollis on 9 aasta jooksul olnud Aili Siitoja, Krista Brusko ja alates 6. klassist õpetaja Aira Ojala. Kogu koolipere soovib lõpuklassile EDUKAID EKSAMEID!