01.06 Perepäev koos Ahja Noortekaga

Juhhuu! Nii lahe sündmus on selja taga, et emotsioon on siiani üleval. Eile, 01.06 tegime koostöös Ahja Noortekaga vinge perepäeva meie Ahja peredele. Tegevusi ja sündmusi jagus igale maitsele ja soovijale. Kogu ala oli kaunistatud korralikule õuefestivalile kohaselt. Mõnus oli kohviku ala, kus sai ka niisama lebotada ja nautida õnneks imeliseks pööranud ilma.

Väga vinge oli noorte enda algatus müüa vahvleid, osaleda mängudes ja ettevõtmistes, müüa loteriid ning olla ka aktiivne ostja nii kohvikus kui täikal.

Piret palus kohale kohalikud politseinikud, kes rääkisid lastele rattaga liiklemise ohutusest, viisid läbi ristsõna lahendamise, pärast mängisid veel noortega kabetki. Loomulikult sai näha ka politsei autot ja kuulata selle sireeni. Sportlikkust sai näidata Raido korraldatud ratta vigursõidus ja seal olid mõned raja läbimise ajad ikka lausa põlvest nõrgaks võtvad.

Meie kool korraldas õpetajate kohviku “Väike Illimar”. Oleme ju sel õppeaastal kogenud õpilaste kohvikuid ja aidanud neid vedada, nüüd oli meie kord näidata, mida oskame. Ja pean tunnistama - ei pidanud pettuma- maiustused ja dekoor olid igati kõrgetasemelised. Külalisi jagus ja rõõmu ka.

Lisaks oli avatud õnneloos ja müügiletid kasutatud kaupadega. Väljapanekud olid rikkalikud ning kõikide rõõmuks leidsid mõned esemed ka uued omanikud. Julgustan veelgi enam meie peresid ka kasutatud kaupade lette läbi vaatama, sest nii hoiame loodust ja ka oma raha kokku:).

Väljal toimusid veel mitmed võistlused ja väga lahe oli näha nt emmede kotijooksu, no seda adrenaliini, mis siis murul oli, ei anna sõnadesse panna. Ülipopp oli endiselt pudelite püüdmine neile rõngast kaela visates - järjekord ei tahtnud ega tahtnud lõppeda, igaüks soovis oma õnne proovile panna. Sama popp oli ka loterii, kus 1eurose pileti eest võis võita väga põnevaid asju.

Kokkuvõtlikult- oli üks igati vinge päev täis osalemise rõõmu, korraldamise kogemust ja ettevõtlikkuse edendamist koos üksteise hoidmise väärtustamisega! Aitäh kõigile osalejatele ja panustajatele. Teiega on rõõm asju ajada:)!

Direktor Pirjo