2023.a Põhikooli aineõpetaja nominent Karin Pikk

Oleme nii uhked, et meie armas kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja Karin sai nominatsiooni Põlvamaa aasta põhikooli aineõpetajana. Karin väärib tunnustust tähelepanu eest just töös andekate õpilastega, nende talendi märkamise ja edasi arendamise eest. Lisaks juhendas 2023.aastal Karin Friedebert Tuglase pühendatud omaloomingukonkursil loomepäeval kunsti töötuba, kus osalesid konkursil esile kerkinud kunsti valdkonna õpilased ja õpetajad ja said väga inspireeriva kogemuse osaliseks. 2022/23 õppeaastal näitas Karin ettevõtlikku soont ja algatas loovust ja teadmisi ning informatsiooni otsimise oskusi lõimiva kunstiviktoriini, millel said osaleda nii õpilased, õpetajad kui lapsevanemad. Konkurss oli väga edukas ning põhjustas palju elevust. Lisaks veab Karin rahvusvahelist tuntust kogunud kunstiblogi, kus saavad esindatud meie kooli õpilaste kaunid tööd ja teosed.

Lisaks kõigile sellele on Karin aktiivne käsitöö viljeleja ning varasematel aastatel on ta vedanud ka mitmeid huviringe nt rahvatants.

Me oleme tänulikud, et meil on selline õpetaja!

(Pildid Põlvamaa Arenduskeskuse lehelt)