5.-9.klassi õppekäik Tallinnasse

Selleks, et meie õppetegevus oleks kinnistatud ka eluliste kogemuste, mälestuste ja tundmustega, korraldasime meediaringi eestvedamisel õppekäigu Tallinnasse, Paksu Margareta meremuuseumisse ja Lennusadamasse. Teel sihtkohta jagas ühiskonna õpetuse ja ajaloo õpetaja Annely olulisi eelteadmisi sihtkohast. Lühikese tutvustuse Põltsamaast tegi linnast möödumisel direktor Pirjo. Muuseumis sai "käed külge" tegevustes osaleda, ahmida teadmisi giidiga ning ka iseseisvalt. Lennusadam oli aga õpilaste jaoks õppekäigu tipphetk. Palju huvitavaid ja köitvaid eksponaate, millesse sai kas sisse või peale ronida, vaadelda või virtuaalselt testida. Loomulikult lõpetas õppekäigu õpilaste poolt tungivalt soovitud poekülastus - elamusi peab ju olema erinevaid:)! Koju jõudsime väsinult, kuid õnnelikult! Oleme rõõmsad, et saime selles kummalises maailmakorralduses siiski õppekäigu ellu viia! Direktorina olen siiralt uhke oma õpilaste üle, sest nad olid kohal, kaasas ja kihvtid!