72.lennu lend

Peagi saab õppeaasta läbi ka õpetajate jaoks, aga meie 72.lennu jaoks lõppes tee meie koolis 16.06.2023. Kõlab kuidagi hirmutavalt, kas pole? Veidi isegi on hirmutav, kuna meie ei saa neid noori enam aidata, toetada, olla nende jaoks igapäevaselt olemas. Teisalt ja suuremalt jaolt on aga väga uhke tunne ja hea meel, et neli asjalikku noormeest, kel kõigil on oma tugevused ja ka vimpkad, lähevad oma elu rajama. Meil on uhke tunne, et neist nii mõnigi võttis end sel viimasel õppeaastal kohe väga kokku ja suutis oma tulemusi parandada ja näidata end paremast küljest. Meil on uhke tunne, et lausa kaks neist olid ainealaselt nelja-viielised. Lisaks saame rõõmsad olla, et kõikidel noormeestel õnnestus kaitsta oma loovtöö ära ja neid töid oli põnev kuulata ja vaadata. Kõige uhkemad saame aga olla selle üle, et kuigi riigi tasandil on eksamite teema kirgi kütnud läbikukkumiste osas, siis meie õpilased sooritasid kõik eksamid edukalt!

Ootame alati oma õpilasi koolimajja külla, aga seniks soovime neile suuri unistusi, nende unistuste poole sihipärast teekonda, kus ollakse valmis painduma mitte murduma ja ollakse valmis unistuste saavutamisel uuesti unistama!