Esinemine Põlva jõuluväljakul

1.ja 2. klassi lauluring sai esinemiskutse talvisesse Põlvasse. Kava koosnes hiljuti õpitud lauludest ansamblile ja solistidele ning lisaks üks rütmikaringis õpitud tants. Jõuluväljakul võttis õpilasi vastu lõbus Päkapikk, kes lasi lastel ennast mikrofonis tutvustada. Seal luusis ringi ilmatu pikk Jõuluvana, kes esinemisi hoolikalt kuulas. Kuna lavale oli üles seatud Põlva Gümnaasiumi noortebändi pillid, võimendused ja mikrofonid, esines Ahja grupp lava ees. Laulud olid selged ja esinemine kulges ladusalt. Kui jõudis kätte viimane number, siis visati joped maha, et esitada tantsunumber. Seejärel said lapsed koos esinemist vaatama tulnud vanematega laadal ringi käia ja veidi raha kulutada. Jõuluväljakul käisid esinemas: Berit Taukul, Johan Taukul, Noora Narusbek, Mia-Merethe Laur, Kenneth Kongi.