Kevade märkamine

Kõik õpilased ja lapsevanemad on nüüdseks vist juba harjunud iganädalaste eesmärkidega. Läbi eesmärgistamise arendame õpilaste ettevõtlikkust, ajaplaneerimise oskust, argumenteerimise oskust, väärtusi, käitumistavasid jne. Tulemus sõltub eesmärgist ja selle seadjast ning eelkõige täitja enda pingutusest. Et eesmärgistamise oskus on üks tuleviku võtmepädevusi, siis jätkame sellega kindlasti:).

Eelmise nädala eesmärk oli kevade märkide märkamine ning nende pildistamine ja laadimine Padlet keskkonda. Eesmärk sihtis korraga nii loovuse, loodus- kui digipädevuse arendamist. Tulemus sai nii vinge ja meeleolu tõstev, et soovime seda oma kallite lugejatega jagada. Selleks, et saada kevade tunnet, näha õpilaste ja õpetajate märkamisi, külasta linki: https://padlet.com/pirjopall/8rq3d2jvey7nkdnj. Salasõna Kevad22. Avapildi autor on Tristan, 5.klassist ja direktor valis selle pildi välja, kui oma personaalse lemmiku just emotsiooni ja väga hästi õnnestunud valguse tabamise tõttu. Aitäh kõigile pildipostitajatele, olete loovad inimesed, kes oskavad kevade märke märgata ja märgistada:).