Kohvik ja avatud uksed

Õpilasesindus tegi toreda avalöögi käesoleva õppeaasta koolikohvikute sarjale. Ettevalmistus menüü ja korralduse osas algas juba vaheajal ÕE grupis. Esmaspäeval tuli osta tooraine ning pärast koolipäeva käis kokkamine hilisõhtuni nii kodudes kui õppeköögis. Tegelikult tuli õhtu jooksul käia poes toiduainete järel mitmel korral, sest ikkagi oli miskit nimekirjast välja jäänud ja kokkamine pidi ootama... Igatahes teisipäeva lõunaks oli menüü taldrikutel! Innukad tiimiliikmed viisid kuhjatud toiduvaagnad kohvikuks ettevalmistatud muusiklassi ning kohvikuidüll sai koos sobiliku muusikaga hoo sisse. Aitäh 2. klassile ja Ailile päevakohaste kaunistuste eest! Aitäh ettevõtlikele õpilastele: Karolin, Iti-Adeele, Marleen, Tevor, Stenar, Liis, Kristofer, Carl Robin, Georg Erik! Tegite eesmärgistatud koostööd, pakkudes maitse-elamusi külastajatele! Aitäh külastajatele ja innukatele vanematele kooli ja kohvikusse tulemast! Kohtume taas kohvikus juba paari nädala pärast!