Kolmapäevane kohvikumeeleolu

3. ja 4. klass koos klassijuhatajaga organiseerisid kolmapäevaks mõnusa kohvikupäeva. Lauad olid rikkalikud, kohale oli toodud lausa suhkruvatimasin! Tase tõuseb iga korraga aina kõrgemale ja direktorile tundus, et sel korral võis sündida isegi ostjate rekord (kui mitte arvestada eelmise õppeaasta emadepäeva kohvikut).

Õpilased jagasid mõtteid sündmusest: meil oli hea koostöö; laudade katmisel ja koristamisel aitasid kõik üksteist; toidud olid maitsvad; oma tooteid jagasime üksteisele lahkelt, aga kahjuks palju maitsta ei võinud...; minisnäkid, pirukad olid väga maitsvad; menüüs oli tervislik salat; kliendid olid aktiivsed ostjad; teenitud rahaga oli väga hästi!

Nõustume õpilaste arvamustega ja rõõm on näha, kuidas meeldiv tegevus võib olla ka arendav ning kasulik. Aitäh 3+4.klass ja teie tublid vanemad ja vanavanemad ning klassijuhataja:)!