Konkurss "Terve ja rõõmus laps"

Kõik algusest ja ausalt ära rääkides, tuleb alustada Ahja Perearstikeskuse avamispeost. Olime kooliga lahkesti palutud avamisel osalema ja tühja käega ju peole ei lähe. Seega kinkisime omalt poolt direktori loodud luuletuse ja Karolini (3.klass) loodud imekauni joonistuse. Tänusõnades lasti lendu idee, et kuna tühje seinu on palju, siis võiksid nad heal meelel riputada sinna veelgi koolilaste joonistusi. Direktor hoiatas kohe: "Mulle on ohtlik ideid anda, kipun neid ellu viima." Seda enam, et oleme tervist edendav kool ja nii meile kui perearstikeskusele on oluline, et meie lapsed oleks terved ja rõõmsad. Nii sündiski tänu kunstiõpetaja Karini pealehakkamisele ja kaasa tulemisele joonistuskonkurss "Terve ja rõõmus laps", kus 1.-4.klassi õpilased joonistasid temaatilisi pilte.
Kõik pildid leiavad koha perearsti keskuse seinal, kuid välja valiti ka lemmikutest lemmikuimad, nendeks on:
Iti Adeele Aasmäe, Eleri Haav, Karolin Maisvee, Marten Mootse, Carl Robin Roositalu joonistused- minge tehke asja ja nautige elurõõmu süstivat galeriid.