Kuulutus, kuulutus! Jõululaat!

Armas lugeja, ootame Sind 19.12.2022, algusega kell 9.15 meie kooli traditsioonilisele jõululaadale. Jõululaat on imeline võimalus saada osa kooli jõulumeeleolust, toetada ettevõtlikkuse arengut ning sel aastal on võimalik panustada ka heategevusse. Nimelt oleme hoolekogu ettepanekul jõululaadal lisaks tavapärasele müügitulule ka heategevuseks raha kogumas. Annetuse saaja valib hoolekogu 13.12 koosolekul. Seni on ettepanekuna laekunud annetuse saajaks kas Vähihaigete laste vanemate liit või SA Hille Tänavsuu vähiravifond Kingitud elu. Annetusi koguvad tüdrukute klubi ning heategevuslik oksjon, kus on kaubaks nii õpilaste meisterdatud asju kui kooli sümboolikaga tooteid. Ka direktori maalitud pilte on võimalik oksjonil soetada ja üllatusi jagub kindlasti veel.

Tulge avastama, maiustama, ostlema ja ettevõtlikkust arendama:)!