Multikategelaste stiilipäev

Koolimajas sibas teisipäeva hommikul ringi 20 stiilipäevaks ettevalmistunud multikategelast: Johanna- Lotte, Mia - Tinkerbell, Paula- Esa, Johan- Spiderman, Ari Tambet-Pikachu, Berit - Saabastega kass, Arabella - Pipi, Iti - Alvin, Liis - Minni, Karolin- Eleanor, Helena - Brittany, Marleen V - Theodor, Karmen - Saimon, Eleri - Eleanor, Georg Erik - Bart Simson, Carl Robin- jänes, Merilii- Miki Hiir, Liis - Minni ja Noora osales läbi veebi - jänes Lilli kostüümis. Õpetajad esindasid selliseid tegelasi nagu Kassnaine, Vapper Hernehirmutis ja Maša. Vahetunnid kulusid mängides esialgu koridoris, edasi juba muusikaklassis, kus taustaks kõlas tunnusmuusikat tuntud animafilmidest Lotte, No oota sa, Burger king, Skibidi Toilet, Hirmus Henry jne. Mängude ja muusikaga sisustasid vahetunde Johanna ja Georg Erik. Vaeva näinud tegelaskujusid premeeriti ka. Vaata pilte!