Munadepüha trall lasteaiaga

Eile, 05.04, kutsusime külla lastaia Sinilind Ahja rühmad, et koos õpilaste ja õpetajatega koolimajas veidi trallida. Ettevõtlike õpetajatena olid päeva juhtimas Ülla ja Aili ning teised õpetajad ja direktor olid hooga kaasa löömas.

Sinilinnu lapsed said koos koolilastega osaleda muusikatunnis, meisterdamise tunnis ja kehalise tunnis. Tutvuti koolimaja ja spordihoone võimalustega ning elevust jagus kõigile! Pärast toimekat hommikupoolikut olid Sinilinnu lapsed õnnelikud ja näljased:). Kuulsime, et ka uni oli sel pärastlõunal eriti magus olnud:). Meie ootame oma väikseid sõpru alati kooli tegevustes kaasa lööma, meisterdama ja kooliellu sisse elama. Alates aprillist tulevad koolieelikud päris koolieluga lähemat tutvust sobitama. Pildiseeria vahvast päevast all. Pilte tegid Aili ja Pirjo.