Mürtsub trumm ja lapsed marsivad...

47 õpilast alustab uut õppeaastat vastselt renoveeritud Ahja koolimajas. Pärast esimest kohtumist klassikaaslastega ja õpetajaga klassijuhatajatunnis, marssis koolipere koos külalistega politseiauto säravate tulede saatel kultuurimajja. Aktuse avas koolijuht Pirjo Pall ülevaatega möödunud aasta sündmustest, kooli väärtustest ning tuleviku sihtmärkidest. Tervitama oli tulnud Põlva vallavanem Martti Rõigas. 1. klassi juhataja Aili Siitoja soovis oma uuele klassile edulist ja rõõmsat kooliaastat. Aktust ilmestasid muusikaga Kristelle Laevik (5. kl.) ja Roomet Feigenbaum (tehnoloogiaõpetaja).

Meie õpetajad on taas valmis uueks ja põnevaks kooliaastaks, jätkates õpihimuliste ning ettevõtlike inimeste kujundamist läbi õppe- ja huvitegevuse.

Vaata pilte!