Õhtukontsert emadele

Päikselise teisipäeva õhtu tõi koolimajja külalisi. Emade pidupäeva kontserdi ettevalmistamine on kestnud nädalaid ning oodatud pidu võis lõpuks alata. Kooli huviringides arendatud laste anded ning harjutamise tulemusena saavutatud tulemused pillimängu-, laulmise-, deklameerimise- kui ka tantsuoskuse osas, olid põimitud särtsakasse kontserdikavasse. Aitäh heatahtlikule publikule tugeva aplausi eest ning kannatlikkuse eest vaadata esinemisärevuses laste püüdlikke esitusi. Ringijuhid Roomet, Rita ning muusikaõpetaja Leili tänavad oma õpilasi õppeaasta jooksul tehtud koostöö ja kohusetundliku kohalkäimise eest.

Pärast kontserti ootas külalisi joonemäng ja äraarvamismäng. Mängud ei olnud kuidagi seotud sportlikkuse ega ka mitte sügavate teadmistega matemaatikast, loodusest või eesti keelest. Mängud näitasid kõnekalt kuidas me oma koolis KiVa tegevusi ellu viime ja saime koos kontrollida oma sisemist kompassi, kas me tunneme ära, mis on kiusamine ja mis mitte. Rõõm oli tõdeda, et kompass oli täiesti korrektne. Kõik peolised said peo lõpus ka magusa üllatuse tüdrukute klubilt ning tervislikud ampsud koolilt. Aitäh kõigile külalistele, eseajatele ja õpetajatele sooja peo eest!