Õpilasesinduse koolitus

Tegime sügisel kokkuleppe Ahja õpilasesinduse koolitamiseks Eesti Õpilasesinduste Liidu liikme ja Ahja õpilasesinduse mentori, Liisa-Loreena Värtoniga. Teemasid oli mitu, aga valisime välja meile vajalikud valdkonnad: "Ürituste korraldamine"; "Motivatsioon ja meeskonnatöö " ning simulatsioon "Mõtleme läbi". Koolitus toimus kahel päeval ning selles osalesid ÕE liikmed: Kristelle, Georg-Erik, Tristan, Marleen 8.kl., Markus V, Carl Robin ning 4. ja 5. klassi õpilased: Oskar August, Marleen, Annabel Kraavi, Villu, Helena, Karolin ja William. Õpilastele meeldis meeskonnamäng püramiididega, mis algul tundus küll hirmutav, kuid lõppes lõbusa vahepalana. Teine põnev osa oli simulatsioonis loetud loo lavastamine ning analüüs. Näitlejateks Villu, Kristelle, Georg Erik ja Helena. Koolituse käigus valmis kahe ürituse korraldamise plaan, millest tüdrukute naiskonna "Stiilipäev lemmikvärvidega" saab rakenduse 20. aprillil ja poiste meeskonna stiilipäev "Gangsterid" jääb mai kuusse. Aitäh Liisa-Loreenale (9. klass) inspireeriva koolituse läbiviimise eest.