Perepäev 10.11.2022

Tähistasime saabuvat (ja tänaseks möödunud) isadepäeva ühe ettevõtliku ja koostöise Mõ-Su-Li perepäevaga. Oodatud olid kõik meie kooli pered ja kõigi rõõmuks jagus meid rohkesti! Suur tänu teile, et saime ellu viia selle toreda õhtupooliku!

Mida toredat meie pered kogeda said? Meil oli 5 töötuba, kus juhendajate abiga oli võimalus kas meisterdada, tantsida, roboteid juhtida või arutleda ja uusi teadmisi saada. Kuna tegemist oli traditsioonilise Mõtle-Suhtle-Liigu üritusega, siis töötubasid planeerisime just neid aspekte silmas pidades. Liikumist toetas nii batchata ( tants ja muusika, mis pärineb Dominikaanist) töötuba kui ka liikumine mööda koolimaja. Mõistus ja käed said liikuda paberi töötoas, kus videojuhiste ja õpetajate Aili ja Ülla abiga valmisid koolimaja 1.klassi aknaid ehtivad lumehelbed ja puutöötoas, kus Roometi juhendamisel valmisid küünla- või kuumaalused. Nutikust ja digiteadlikkust arendas õpetaja Raineri juhendatud robootika töötuba, kus kilkeid ja naeru kostus üle kogu maja. Vaata lisa ka videotest:). Keskkonnateadlikkust ja suhtlemiskompetentse tõstis arutelu Tartu 2024 tiimi töötoas. Seega kõik Mõ-Su-Li komponendid olid rakendatud.

Igas töötoas oli aega 20 minutit tegutsemiseks ja siis tuli liikuda järgmisse töötuppa. Grupid liikusid koos ja kui tegime Mõ-Su-Li kokkuvõtte, siis nii mõnigi tunnistas, et leidis juurde uusi tuttavaid. Kas see pole mitte tore?

Pildid ja videod tegi direktor Pirjo ning täpse töötoa kestuse eest ja kella helistamise eest seisis Pirjo poeg Brent.