"Ahja, minu kõikide rännakute alguspunkt" - Friedebert Tuglas
Kantselei: 799 3961, info@ahjakool.ee

Punasevärviline sõbrapäev koolimajas

Nii palju punaseid särke, kleite, seelikuid ja pluuse ei olegi meie koolimajas varem nähtud. Aitäh kõigile, kellel meeles ja viitsimist riidekapist sõbrapäeva toonides või miks mitte ka armastuse värviks peetud toonides riie leida!! Õpilasesindus sisustas vahetunnid mängude, tantsu ning muusikaga. Hoogsas rütmis täideti sõbrapostkast kaunistatud ja hoolega meisterdatud kaartide ja maiustustega. Kaarte meisterdati ja jagati koolipäeva lõpuni ja nii mõnigi neist maandus ka õpetajate postkasti:).

Oluline päeva osa oli ka sõbralikumate koolipere liikmete tunnustamine: ÕE liikmed küsitlesid õpilasi, töötajaid ja õpetajaid ja nii selgusid kooli sõbralikumad inimesed:

Sõbralikum töötaja: usin töömees Toomas Nursi,

sõbralikum õpilane Carl Robin Roositalu,

sõbralikumad õpetajad: Annely Tubin, Kervin Kull ja Aira Ojala.

Kuna käesoleval õppeaastal oleme seoses Põlvamaa TEHA (tervist edendavate haridusasutuse võrgustik) eesmärkidega pööranud palju tähelepanu õpilaste päevase liikumisaktiivsuse tõstmisele, on saanud hoo sisse Joosepiraja taasavastamine. Oleme viinud läbi mitmed võistlusi ja sõbrapäeva autasustasime aktiivsemaid ja innukamaid. Tunnustuse said : Johanna Lambing, Eleri Haav, Villu Adari, Oliver Rood, Meelis Lepik, Kennert Kuusik, Karlos Ivkin, Tevor Kiho, Arabella Maisvee, Marten Mootse