Spordipäev

Spordihimuline ja koostöine kooliseltskond veetis neljapäevase ennelõuna vaheldumisi nii spordiväljakul kui võimlas. Õpetaja Kervin oli ettevalmistanud 4 palliturniiri ühekorraga. 4 õpilasgruppi vahetasid pallimänge teatud aja tagant ja kõik said osaleda jalgpalli-, kuuli-, saalihoki- ja korvpalliturniiril. Pärast lõunat jätkus palliturniir ning viimase alana algas aktiivne rebimine meeskondade teatejooksus, mis lõpetaski toreda spordipäeva. Õpetajad tahavad kiita õpilasi tõeliselt aktiivse osalemise eest, sest spordipäeva lõpuni ei tulnud kellelgi mõttessegi lihtsalt "jalga lasta". Energiliselt elati kaasa ka oma grupi liikmete teatejooksule. Lõplik kokkuvõte võistlustest selgub järgmisel ehk viimasel koolinädalal.