"Ahja, minu kõikide rännakute alguspunkt" - Friedebert Tuglas
Kantselei: 799 3961, info@ahjakool.ee

Sportides koostööoskusi ja ettevõtlikkust edendamas

Meie kooli 3-6. klassi poiste võistkond käis täna, 10.05.2023, jalgpalli Põlvamaa meistrivõistlustel 4.-6.klassidele ning tuli sealt tagasi väga tugeva kolmanda kohaga. Turniiril kaotati ainult kaks kohtumist, mis olid kahe kõige tugevama ja võimsama vastu. Kokku teeniti 2 võitu, 1 viik ja 2 kaotust, millega saavutati 3. koht. Arvesse võttes meie kooli õpilaste arvu, on tulemus seda enam suur saavutus, sest vastas olid mitmed suurkoolid. Tulemused: vs Põlva I 0:10 vs Krootuse 2:1 (Karlos ja Carl-Robin) vs Räpina 2:2 (Karlos ja Carl-Robin) vs Pōlva II 1:4 (Karlos) vs Kanepi 4:2 (Karlos 4x) Koosseis: Georg Erik Org, William Henry Org, Villu Adari, Karlos Ivkin, Carl-Robin Roositalu, Sander Kade, Tevor Kiho, Oskar August Aasmäe. Noormehi juhendas Kervin Kull.

Oleme uhked oma jalkapoiste ja nende hakkaja juhendaja üle!