Suurejooneline ja särav Jõulushow enne vaheaega

Sel jõulupeol otsustasime teha täpselt nii nagu õpilased soovisid ehk tegime peo spordihoones, sest need õpilased, kes nägid, kui vinge spordihoone vilistlaste peol välja nägi, tahtsid ise ka seda kogeda. Lisaks kuulasime õpilasi, kes soovisid, et playback tuleks tagasi ja kokku saigi vinge jõulushow kontseptsioon. Playback spordihoones koos kõigi tulede ja viledega.

Saali valmis seadmine käis suurepäraste inimeste toetusega: Ranet Roositalu laenas aluseid, millest Pirjo ja Toomas ehitasid lava, noortekast Piret laenas telgi, millest koos Ennu, Rita ja Pirjo abiga valmis imeline valguselement, kultuurimaja laenas toolid glamuursema õhustiku ja mugavuse jaoks ning Annely ja Pirjo tõid igasugu kaunistusi, et luua pidulik meeleolu, peo filmis üles Sirli Lanemann, muusikat mängitas Rainer ja pillide eest hoolitses Roomet Feigenbaum.

Ruum lõi raami, aga sisuloojateks olid kõik meie klassid, kes tõid lavale nii eriilmelisi, lahedaid, lõbusaid, naljakaid, üllatavaid, köitvaid ja meeleolukaid etteasteid! Ellu oli äratatud Nirvana, lavale jõudsid superhitid Waka Waka ja Con Calma, kohal oli Spice Girls, 5Miinust esines suisa kahe etteastega, kord oli lavale haaratud Nublu ja Nexus, kord oli popurrii laludest "Me kelgule,..", "Good bye to yesterday", "Öölaps". Lisaks olid esindatud Põlvamaa vingeimad diskokanad ja legendaarsed Kuldsed lindid. Muusikalise vahepala tegid Merilii, Tristan ja Mairin pillidel, esindatud oli Iko Iko ning bänd tegi avanumbri ja lõpunumber oli legendaarne "Macarena" küll kahjuks vaid ühe tenoriga, aga see ei mõjutanud lõpptulemust sugugi. Kahjuks oli ka 7.klassi poolt ellu kutsutud Üllar Jörberg siiski jätnud kohale tulemata, aga no eks staaridele ongi rohkem lubatud, kui teistele.

Pidu jätkus kohtumisega Jõuluvanaga, kel oli pakke kõigile ja kellele õnneks lisasalmi lugema ei pidanud, sest päkapikud olid jõuluvanale laval toimunust juba otseülekande teinud.

Loomulikult ei puudu ühelt healt jõulupeolt piparkoogid ja mandariinid ning isegi tort ja glögi! Küll oli tore vaadata tänutunnet väsinud staaride silmis, kui sai natuke kosutust.

Pidu jätkus ametlikult jõuludiskoga, mida enim nautisid vist õpetajad, aga rõõmu jooksmisest tundsid kõik suuremad ja väiksemad pidulised.

Kogu korraldustiimi poolt suur tänu kõigile osalejatele, juhendajatele, kostüümimeistritele, publikule, toetajatele, ekspromt etteastes osalejatele, videograafile ja kõigile teile ka suur tänu, kes te seda kokkuvõtet loete ja meie tegemiste vastu huvi tunnete:)
Imelist jõuluaega teile kõigile! Looge ise ka vingeid mälestusi, mida hiljem koos oluliste inimestega meenutada.

Kõiki videosid ei õnnestu laadida, aga saate neid uudistada siit: https://drive.google.com/drive/folders/1AcAEnGWS7aJZDhFyarSmGdTv649MBOz6?usp=drive_link

Autor: Pirjo Pall, pildid Rita Lutsar, videod Sirli Lanemann