TEHA käsikäes KiVaga

Neljapäeva päraslõuna Ahja Spordihoones kujunes mitmekülgseks tegevuseks neljale kooli segavõiskonnale. Inspiratsiooni selleks sündmuseks saime Põlvamaa tervistedendavate haridusasutuste võrgustiku TEHA liikumispäeva üleskutsest. Võistlusmänge koostasid ja viisid läbi Ave ja Kervin ja abistamas teisedki õpetajad. Koolipere lahendas KiVa ülesandeid ja treenis osavust mitmete tegevustega ja spordivahenditega. Tulekahju häirekell pani proovile koolipere valmisoleku juhuks, kui tõesti tuli hoones lahti. Väljuti paanikata õigest uksest, sest Kervin on varemalt laste valmisolekut harjutanud. Pärast häiret võistlused jätkusid ja gruppide tulemused olid järgmised: 34 punkti- 1. võistkond; 33 punkti -4. võistkond; 27 punkti - 3. võistkond ja 24 punkti 2. võistkond. Vaata pilte!