Tiigriaasta alguse uisupidu

Ahja Noortekeskuse eestvedamisel teoks saanud lõbus talvine õhtupoolik Ahja uisuplatsil tõi kodudest välja kümned ahjakad. Oluline osa uisuplatsi korrastamisel ja peoks ettevalmistamisel oli Toomasel ja Ennul. Peo avas koolijuht Pirjo. Tuledes säraval platsil proovisid oma uisutamisoskusi igas vanuses lapsed ja täiskasvanudki. Populaarne oli ka lumest kuhjatud kõrge liumägi, kust, kihutati alla nii kelkudega kui ilma. Peomeeleolu olid loomas Koduköök „Päevalill“ perenaine, Signe, pannkookidega; valla noorsootööspetsialist, Annika, uisulaenutusega; hobusaan, uhke raskeveo hobusega Võnnu mahetalust , kooli esindus kuuma tee ja muusikaga. Kuniks talv kestab, ootab uisuplats huvilisi uisutama igal ajal.

Vaata pilte!