Uue õppeaasta algus

Hea koolipere ja koolieluhuviline! Õpihimulist kooliaasta algust! Olge uudishimulikud maailma suhtes, avastage endas uudseid külgi, arendage uusi oskusi ja nautige igas päevas midagi toredat!

Friedebert Tuglase nimelise Ahja Kooli õppeaasta sai 01.09.23 vägeva avastardi koos meeleoluka rongkäiguga koolimajast kultuurimajja. Küll oli rõõm näha nii palju peresid meie majas lastele sujuvat kooliaasta algust korraldamas! Veel suurem uhkustunne oli meie kooli õpilaste üle, kes olid pidulikult riides, elevus silmis kohal ja koolitöötajate üle, kes uue aasta ootuses särasid.

Aktusel rääkis direktor ka sellest, mida uus õppeaasta endaga kaasa toob. Olulisemad tegevused on siin:

Peamine eesmärk sel õppeaastal on õpihimu ergutamine läbi selle, et laseme õpilastel rohkem ise uurida, avastada, küsida ja katsetada, et õppimine oleks meeldejäävam ja veelgi sisukam ning tekitaks tõesti hea elamuse.

Mis me selle eesmärgi saavutamiseks teeme?

• Jätkame eesmärgistamisega
  • Jätkame õuevahetundidega ja kasutame selleks hoolega nii parki, mänguvahendeid kui madalseiklusrada
  • Käime mõtestatud õppekäikudel jm väljasõitudel
  • Tundides planeerime õpihimu sütitavaid ülesandeid ja tegevusi
  • Tagame tõhusa infovahetuse
  • Oleme teie jaoks olemas
  • Jätkame KiVa tegevustega ja teemade läbimisega
  • Jätkame traditsiooniliste sündmustega nagu Tuglase omaloomingukonkurss, Mõ-Su-Li, koolikohvikud, rohenädal, liikumispäevad jne
  • ja no siis teeme neid kõiki tavalisi asju ka, mis koolis ikka tehakse:)

Tundub, et tuleb täitsa vahva uus õppeaasta, kas pole?

Meie kooliperre lisandus uusi õpilasi ja ka uus õpetaja (ootame veel lahendust vanema kooliastme muusikaõpetuseks ja eripedagoogi ootame ka). Võtame nad kindlasti lahkesti vastu ja aitame neil meie väärtusmaailma kohanduda.

Pildigalerii kooliaasta avaaktusest tegi juhiabi Kai, aitäh!