"Ahja, minu kõikide rännakute alguspunkt" - Friedebert Tuglas
Kantselei: 799 3961, info@ahjakool.ee

"Väärtused koolis nähtavaks" konkursi võitja!!!

Kuulutasime välja konkursi, mis võimaldaks meil väärtusi koolis nähtavaks muuta. Konkursile saadeti mitmeid väga sisukaid ja läbimõeldud töid. Oleme nii tänulikud: Kaidi, Ave ja Annabel, Annely, Sirli ( meie kooli vilistlane), Pirjo esitamast oma ideekavandid konkursile. Kõikidest ideedest on tegelikult midagi, mida kasutada ja väärtuslikud on nad kõik!
Konkursi komisjon koosseisus: õpetajad Aili, Karin, Rita, Tiia ja lapsevanem Kristi, õpilased Karolin ja Georg Erik, valisid välja võidutöö ja võitjaks osutus (trummipõrin) KAIDI RÄMMAN!
Kaidi idee on allolev ja visuaalne kujutis pildina kaasas. Ideed saame koos Kaidiga edasi lihvida ja kasutame kindlasti teiste osalejate mõtteid ka, et meie kooli väärtused silma säraks.
Suur tänu kaasa mõtlemast ja komisjonile otsustamast!

Idee: Infoviit tee ääres kooli asukoha kohta võiks kohe ka kajastada kooli väärtuseid, siis oleks asjaga kursis ka need, kes Ahja uudiseid ja kooli infot muidu ei loe, aga asulast läbi ikka sõidavad. Idee kavand all.