"Ahja, minu kõikide rännakute alguspunkt" - Friedebert Tuglas
Kantselei: 799 3961, info@ahjakool.ee

Võistlus "Salakeel" 3.koht Kristelle

6. detsembril ajavahemikul 8-22 toimus veebikeskkonnas viktoriinid.ee võistlus “Salakeel” 2023. Konkursi üleskutse kõlas nii: “Eesti keel on palju enamat kui pelgalt õigekiri – selles on grammatika, mis kütkeb endas sajandite inimkogemust ning annab aimu, mis on need olulised  tähendused, mis on kinnistunud meie keele grammatilisse struktuuri. Selles on sõnad, mis annavad aimu meie püsivatest ja muutuvatest arusaamadest ja suhtumistest maailma kohta meie ümber. Salakeele võistlus aitab pilku heita neile esmapilgul saladusena näivatele aspektidele keeles.” (Tartu Ülikooli tänapäeva eesti keele professor Liina Lindström)

Meie koolist osales konkursil 6.klass, kellest Kristelle Laevik sai üle 300 osalejaga veebikonkursil 3.koha!

Palju õnne Kristellele ja hoia ikka meie emakeelt ja keeleoskust au sees!