"Ahja, minu kõikide rännakute alguspunkt" - Friedebert Tuglas
Kantselei: 799 3961, info@ahjakool.ee

XI maakondliku Heli Raidla nimelise mänguasjakonkursi võit ja osalejad

Lõppenud on XI maakondlik Heli Raidla nimeline mänguasjakonkurss. Seekord oli teemaks "Kass". Miks on üldse oluline konkurssidel osaleda? Ega ettevalmistus, idee teostamine ning protsessi juhendamine pole alati meelakkumine. Miks siis seda kõike teha? Just seetõttu, et konkurssidel osalemine arendab õpilastes ettevõtlikkust, annab võimaluse teada oma oskusi võrdluses teistega, annab eduelamusi ka siis, kui ei ole auhinnalist kohta, sest valmis sai ju konkursivääriline töö.
Meie koolist meisterdasid kasse 7. ja 9.klassi tüdrukud ning 3.klass. III koha 1. - 3.klassi vanuserühmas saavutas Villu Adari 3.klassist ning 7.- 9.klassi vanuserühmas saavutas II koha Liisu Lomp 7.klassist. Konkursil osalesid veel Berith-Ly Vardja 7.klassist ning Kerli Kapsi ja Liise-Marie Musting 9.klassist. Täpsemat infot saab Kunstiblogist!